O nás

Náš keramický ateliér som založila  ja - Barbora Šunová architektka a keramička zároveň.

Keramický dizajn som vyštudovala na Strednej umelecko-priemyselnej škole v Bratislave a potom som ukončila magisterské štúdium architektúry na Vysokej škole výtvarných umení v Bratislave.V súčasnosti sa venujem zariaďovaniu interiérov

od návrhu až po posledné detaily. Využívam pri tom svoje zdroje : ). Je to väčšinou nábytok a doplnky, ktoré starostlivo vyberáme na výstavách po svete a dovážame ich z rôznych koncov sveta. Sú to dizajnérske kúsky, často ručná práca. Snažím sa, aby sa naša ponuka líšila od iných.

Zároveň vytváram limitované série keramiky a porcelánu, ktoré sa predávajú v našom rodinnom obchode alebo ich vyrábam na objednávku pre konkrétnych klientov. Z niektorých sa časom stali dobrí priatelia a stále sa ku nám vracajú.

Od roku 2001 vyrábam pre STV keramických Anjelov Strážnych ,ktorých dostávajú hostia televíznej talkshow ako dar. Významných ľudí, ktorí už dostali môjho anjela je viac ako 350!

Keramické kurzy som pôvodne robila hlavne pre deti predškolského veku a detí na základnej škole. Bolo to vtedy , keď boli moje deti malé. Dnes robíme kurzy pre dospelých , ale stále máme čas aj na deti. Keďže moje 2 dcéry už študujú výtvarné umenie tiež, sú súčasťou našeho tvorivého teamu.

Kurzy organizujeme v našom obchode na Zámockej ulici v Bratislave.

Vyhradený priestor je príjemnou súčasťou obchodu, ktorý má už svojich verných aj náhodných zákazníkov.