PRE KOHO JE KURZ URČENÝ ?

Tvorba z hliny je špecifická a nedá sa robiť bežne doma.

Náš keramický ateliér určený pre všetkých, ktorý chcú tvorivou prácou s hlinou relaxovať a zároveň vytvoriť veci, ktorými potešia seba alebo by chceli niečo osobné vytvoriť ako dar.

 

S nami to ale zvládne každý.

Vieme správne viesť začiatočníka, aj viac či menej skúseného záujemcu o keramiku. Ak aj vy snívate o tom, že by ste chceli vytvoriť niečo z hliny, len neviete ako na to?

My Vám v tom radi pomôžeme. Umenie je úžasná vec a tvorivá práca s hlinou je veľmi zaujímavá. Hotový predmet, ktorý vyberieme s pece je vždy prekvapením, lebo nikdy to nieje dva krát to isté.

V našom kurze je maximálne 10 študentov, takže je tam dosť času a priestoru, aby sme Vás vždy tvorivo usmernili, pomohli, poradili.

Budete prekvapení, čo dokážete.

Na kurz si nemusíte nič nosiť, žiadne materiály, pomôcky. U nás dostanete všetko, aj pracovnú zásteru. Kurz vždy pozostáva z dvoch stretnutí.

Na prvom si vymodelujete výrobok s danou témou, ten sa následne pár dní suší a potom ide do pece na prvé pálenie. O týždeň neskôr sa stretneme znovu a vtedy si Vaše dielo naglazujete. Následne na další deň pôjde výrobok druhý krát do pece. Pálenie trvá cca.24 hodín, takže to počas našeho stretnutia nestihneme. Preto sa stretneme 2x. Keď sa výrobky vypália 2 x, budú už pre Vás pripravené na odber. Výrobky budú uložené v našom ateliéri pripravené pre Vás , kde si ich pridete vyzdvihnúť.
Naše kurzy prebiehajú v takom čase, aby ste ich mohli absolvovať popri Vašich iných aktivitách.

 

Cenník

Cena kurzu je stanovená pre každú tému samostatne a je uvedená pri každom kurze samostatne.
V ateliéri máme aj mnoho krásnych kníh, z ktorých môžete čerpať počas kurzu mnoho inšpirácií. Na základe našich skúseností z doterajších kurzov môžeme potvrdiť, že v ateliéri je veľmi príjemná atmosféra. Počas kurzov sa môžete v ateliéri aj osviežiť drobným občerstvením, ktoré je v cene kurzu.

 

EXTRA KURZ

Ponúkame Vám možnosť darovať Vašim priateľom zážitok vytvoriť si vlastné dielo z hliny na niektorom z kurzov podľa vlastného výberu. Spôsob, ako zaobstarať originálny darček pre blízkeho je jednoduchý. Stačí nám napísať e-mail. Budeme Vás kontaktovať a dohodneme sa s Vami o ďalšom postupe, ktorý Vám bude najviac vyhovovať.

 

KURZY PRE FIREMNÝCH KLIENTOV

Keramický workshop môže byť výborným programom na Vašich teambuildingoch. Neváhajte a oslovte nás emailom na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. a zostavíme pre Vás návrh a cenovú ponuku individuálneho keramického workshopu.