Všeobecné obchodné podmienky

Naše keramické  kurzy organizuje Barbora Šunova - Rabbit and solution, Drotárska cesta 4, 81102 Bratislava, Ičo: 354 36140, Dič: 1020 161 560
Nie sme plátcami DPH a trvajú 2.5-3 hodiny. Účastníci si vyrobia výrobky , ktoré sú uvedené na internetovej stránke v popise kurzu.
Minimálny počet účastníkov potrebný k uskutočneniu kurzu je 2, maximálny počet účastníkov na kurze je 10.
Cena za kurz závisí od typu kurzu (štandardný kurz 59 EUR). Cena zahŕňa všetko potrebné  vybavenie, všetok  potrebný materiál, lektora, zapožičanie záster.
Kurzy sú vhodné pre začiatočníkov, rovnako tak aj pre tých, ktorí už skúsenosti s prácou s hlinou majú. Okrem kreatívnej práce na vás čaká aj príjemné prostredie s drobným občerstvením v cene.
Kurzy prebiehajú v showroome predajne Sunix na Zámockej 34, vchod je z ulice cez predajňu.

Inštrukcie pre účastníka kurzu

Pred kurzom :

  1. Skontrolujte si dátum a čas kurzu.
  2. Uistite sa, že ste za svoj kurz zaplatili.
  3. Dostavte sa v stanovený čas, pokiaľ prídete autom, rezervujte si čas na parkovanie. Odporúčame parkovať v parkovacom dome pri bratislavskom hrade alebo po 18 hodine sa dá parkovať aj v okolitých uliciach .

Čo si mám doniesť?

  1. Vernostnú kartičku, kde zbierate naše body. V prípade, že kartičku nemáte, lektor vám ju po kurze odovzdá.
  2. Dobrú náladu a chuť tvoriť.

Ako to na kurze prebieha?

  1. privítanie, dostanete základné informácie o téme.
  2. každému účastníkovi zapožičiame zásteru a dostane všetok potrebný materiál
  3. počas celého kurzu vám lektor radí a pomáha. Malú prestávku si urobíte tak, ako sa to vám bude hodiť. Káva, čaj a drobné občerstvenie je v cene.
  4. Na prvom stretnutí si vyrobíte výrobky a na druhom stretnutí o týždeň si ich naglazujete. Výrobky sa budú páliť v keramickej peci, čo trvá cca 24 hodín. Keď budú vaše výrobky hotové dostanete SMS o čase od kedy si ich budete môcť prísť vyzdvihnúť.

Bonusový systém

Po každom absolvovanom kurze obdržíte 1 bod. Za 5 nazbieraných bodov dostanete 10%  zľavu na kurz podľa vlastného výberu.

Storno podmienky

Z prevádzkových dôvodov je možné stornovať vašu účasť na kurze najmenej 3 dni pred kurzom, potom prepadá 50% z ceny kurzu. V prípade storna v deň konania kurzu prepadá 100%. V prípade neospravedlnenia neúčasti na kurze e-mailom, prípadne telefonicky najneskôr 3 dni pred kurzom, je platba za poukaz a kurz nevratná.

Upozornenie: Kurz sa uskutoční v prípade, ak budú nahlásení min.2 účastníci.

Presun termínu je možný najneskôr 2dni pred kurzom, a túto zmenu je možné využiť iba jedenkrát. Pri nevyužití presunutého termínu prepadá čiastka za kurz Ceramic & co.
V prípade neospravedlnenia neúčasti na kurze e-mailom, prípadne telefonicky, je platba za poukaz a kurz nevratná a prepadá Ceramic & co.