Kontakt

Ceramic & Co

Telefónne císlo : 0905 919 317
E-mail : Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Keramické kurzy s hlinou pripravuje Barbora Šunová architektka a keramička

 

Všeobecné obchodné podmienky

Naše keramické  kurzy organizuje Barbora Šunova - Rabbit and solution, Drotárska cesta 4, 81102 Bratislava, Ičo: 354 36140, Dič: 1020 161 560
Nie sme plátcami DPH a trvajú 2.5-3 hodiny. Účastníci si vyrobia výrobky , ktoré sú uvedené na internetovej stránke v popise kurzu.
Minimálny počet účastníkov potrebný k uskutočneniu kurzu je 2, maximálny počet účastníkov na kurze je 10.
Cena za kurz závisí od typu kurzu (štandardný kurz 59 EUR). Cena zahŕňa všetko potrebné  vybavenie, všetok  potrebný materiál, lektora, zapožičanie záster.
Kurzy sú vhodné pre začiatočníkov, rovnako tak aj pre tých, ktorí už skúsenosti s prácou s hlinou majú. Okrem kreatívnej práce na vás čaká aj príjemné prostredie s drobným občerstvením v cene.
Kurzy prebiehajú v showroome predajne Sunix na Zámockej 34, vchod je z ulice cez predajňu.

Inštrukcie pre účastníka kurzu

Pred kurzom :

  1. Skontrolujte si dátum a čas kurzu.
  2. Uistite sa, že ste za svoj kurz zaplatili.
  3. Dostavte sa v stanovený čas, pokiaľ prídete autom, rezervujte si čas na parkovanie. Odporúčame parkovať v parkovacom dome pri bratislavskom hrade alebo po 18 hodine sa dá parkovať aj v okolitých uliciach .

Čo si mám doniesť?

  1. Vernostnú kartičku, kde zbierate naše body. V prípade, že kartičku nemáte, lektor vám ju po kurze odovzdá.
  2. Dobrú náladu a chuť tvoriť.

Ako to na kurze prebieha?

  1. privítanie, dostanete základné informácie o téme.
  2. každému účastníkovi zapožičiame zásteru a dostane všetok potrebný materiál
  3. počas celého kurzu vám lektor radí a pomáha. Malú prestávku si urobíte tak, ako sa to vám bude hodiť. Káva, čaj a drobné občerstvenie je v cene.
  4. Na prvom stretnutí si vyrobíte výrobky a na druhom stretnutí o týždeň si ich naglazujete. Výrobky sa budú páliť v keramickej peci, čo trvá cca 24 hodín. Keď budú vaše výrobky hotové dostanete SMS o čase od kedy si ich budete môcť prísť vyzdvihnúť.

Bonusový systém

Po každom absolvovanom kurze obdržíte 1 bod. Za 5 nazbieraných bodov dostanete 10%  zľavu na kurz podľa vlastného výberu.

Storno podmienky

Z prevádzkových dôvodov je možné stornovať vašu účasť na kurze najmenej 3 dni pred kurzom, potom prepadá 50% z ceny kurzu. V prípade storna v deň konania kurzu prepadá 100%. V prípade neospravedlnenia neúčasti na kurze e-mailom, prípadne telefonicky najneskôr 3 dni pred kurzom, je platba za poukaz a kurz nevratná.

Upozornenie: Kurz sa uskutoční v prípade, ak budú nahlásení min.2 účastníci.

Presun termínu je možný najneskôr 2dni pred kurzom, a túto zmenu je možné využiť iba jedenkrát. Pri nevyužití presunutého termínu prepadá čiastka za kurz Ceramic & co.
V prípade neospravedlnenia neúčasti na kurze e-mailom, prípadne telefonicky, je platba za poukaz a kurz nevratná a prepadá Ceramic & co.

 

O nás

Náš keramický ateliér som založila  ja - Barbora Šunová architektka a keramička zároveň.

Keramický dizajn som vyštudovala na Strednej umelecko-priemyselnej škole v Bratislave a potom som ukončila magisterské štúdium architektúry na Vysokej škole výtvarných umení v Bratislave.V súčasnosti sa venujem zariaďovaniu interiérov

od návrhu až po posledné detaily. Využívam pri tom svoje zdroje : ). Je to väčšinou nábytok a doplnky, ktoré starostlivo vyberáme na výstavách po svete a dovážame ich z rôznych koncov sveta. Sú to dizajnérske kúsky, často ručná práca. Snažím sa, aby sa naša ponuka líšila od iných.

Zároveň vytváram limitované série keramiky a porcelánu, ktoré sa predávajú v našom rodinnom obchode alebo ich vyrábam na objednávku pre konkrétnych klientov. Z niektorých sa časom stali dobrí priatelia a stále sa ku nám vracajú.

Od roku 2001 vyrábam pre STV keramických Anjelov Strážnych ,ktorých dostávajú hostia televíznej talkshow ako dar. Významných ľudí, ktorí už dostali môjho anjela je viac ako 350!

Keramické kurzy som pôvodne robila hlavne pre deti predškolského veku a detí na základnej škole. Bolo to vtedy , keď boli moje deti malé. Dnes robíme kurzy pre dospelých , ale stále máme čas aj na deti. Keďže moje 2 dcéry už študujú výtvarné umenie tiež, sú súčasťou našeho tvorivého teamu.

Kurzy organizujeme v našom obchode na Zámockej ulici v Bratislave.

Vyhradený priestor je príjemnou súčasťou obchodu, ktorý má už svojich verných aj náhodných zákazníkov.

PRE KOHO JE KURZ URČENÝ ?

Tvorba z hliny je špecifická a nedá sa robiť bežne doma.

Náš keramický ateliér určený pre všetkých, ktorý chcú tvorivou prácou s hlinou relaxovať a zároveň vytvoriť veci, ktorými potešia seba alebo by chceli niečo osobné vytvoriť ako dar.

 

S nami to ale zvládne každý.

Vieme správne viesť začiatočníka, aj viac či menej skúseného záujemcu o keramiku. Ak aj vy snívate o tom, že by ste chceli vytvoriť niečo z hliny, len neviete ako na to?

My Vám v tom radi pomôžeme. Umenie je úžasná vec a tvorivá práca s hlinou je veľmi zaujímavá. Hotový predmet, ktorý vyberieme s pece je vždy prekvapením, lebo nikdy to nieje dva krát to isté.

V našom kurze je maximálne 10 študentov, takže je tam dosť času a priestoru, aby sme Vás vždy tvorivo usmernili, pomohli, poradili.

Budete prekvapení, čo dokážete.

Na kurz si nemusíte nič nosiť, žiadne materiály, pomôcky. U nás dostanete všetko, aj pracovnú zásteru. Kurz vždy pozostáva z dvoch stretnutí.

Na prvom si vymodelujete výrobok s danou témou, ten sa následne pár dní suší a potom ide do pece na prvé pálenie. O týždeň neskôr sa stretneme znovu a vtedy si Vaše dielo naglazujete. Následne na další deň pôjde výrobok druhý krát do pece. Pálenie trvá cca.24 hodín, takže to počas našeho stretnutia nestihneme. Preto sa stretneme 2x. Keď sa výrobky vypália 2 x, budú už pre Vás pripravené na odber. Výrobky budú uložené v našom ateliéri pripravené pre Vás , kde si ich pridete vyzdvihnúť.
Naše kurzy prebiehajú v takom čase, aby ste ich mohli absolvovať popri Vašich iných aktivitách.

 

Cenník

Cena kurzu je stanovená pre každú tému samostatne a je uvedená pri každom kurze samostatne.
V ateliéri máme aj mnoho krásnych kníh, z ktorých môžete čerpať počas kurzu mnoho inšpirácií. Na základe našich skúseností z doterajších kurzov môžeme potvrdiť, že v ateliéri je veľmi príjemná atmosféra. Počas kurzov sa môžete v ateliéri aj osviežiť drobným občerstvením, ktoré je v cene kurzu.

 

EXTRA KURZ

Ponúkame Vám možnosť darovať Vašim priateľom zážitok vytvoriť si vlastné dielo z hliny na niektorom z kurzov podľa vlastného výberu. Spôsob, ako zaobstarať originálny darček pre blízkeho je jednoduchý. Stačí nám napísať e-mail. Budeme Vás kontaktovať a dohodneme sa s Vami o ďalšom postupe, ktorý Vám bude najviac vyhovovať.

 

KURZY PRE FIREMNÝCH KLIENTOV

Keramický workshop môže byť výborným programom na Vašich teambuildingoch. Neváhajte a oslovte nás emailom na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. a zostavíme pre Vás návrh a cenovú ponuku individuálneho keramického workshopu.